Vila Sol Algarve, a Renaissance spa & golf resort 5*5*5*5*5*

Poloha: Skvěle umístěná, s profesionálním wellness spa a jedním z nejlepších golfových hřišť v dosahu- to je Vila Sol Algarve. Hotel se rozkládá na ploše celkem 150 hektarů, budovy jsou umístěny v zahradách mezi jezírky.

Vybavení: V hotelu jsou 4 restaurace, 2 tenisové kurty, dětský klub, golfová akademie, golfové hřiště, obchůdky, banka, spa centrum. V hotelu jsou konferenční prostory pro až 600 osob. V hotelu je možnost připojení k internetu.

Ubytování: Na výběr je z několika typů ubytování a pokojů nebo apartmánů. Všechny pokoje mají individuálně ovladatelnou klimatizaci, minibar a trezor. Apartmány jsou 15 minut chůze od hotelu. V pokojích je možnost připojení k niternetu. Pokoje jsou dekorovány v typickém portugalském stylu, se dřevěnými stropy a ručně malovaným nábytkem.

Stravování: Stravování je zajištěno formou snídaně v hotelové restauraci, apartmány se nabízejí bez stravování.

Pláž: Hotel leží přímo u pláže.

Sport a zábava: Na pláži jsou bohaté množnosti sportů, v hotelu je golfové hřiště, tenisové kurty, spa centrum s bohatou nabídkou masáží a procedur a mnoho dalšího.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 17°C vzduch 17°C vzduch 18°C vzduch 20°C vzduch 21°C vzduch 22°C vzduch 24°C vzduch 25°C vzduch 25°C vzduch 24°C vzduch 18°C vzduch 17°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*