Villa Galé Albacora 4*4*4*4*

Poloha: Posuňte se na své dovolené na Algarve zpátky v čase&- to je motto tohoto hotelu. Je postavený do podoby typického starého rybářského trhu a je umístěn uprostřed přírodního parku Ria Formosa na Algarve.

Vybavení: Navštivte muzeum, starou kapli, nechte se lodí přepravit na pláž nebo do města, to je jen několik z mnoha možnostzí, které v hotelu jsou. V hotelu jsou velké konferenční místnosti, venkovní bazén púro dospělé a pro děti, dětské hřiště a dětský klub, knihovna, vnitřní bazén, posilovna a spa centrum a samozřejmě 2 restaurace se středomořskou kuchyní i orientálními pokrmy a bar, konferenční prostory a možnost připojení k internetu.

Ubytování: V hotelu je celkem 161 pokojů a suit, každý pokoj má balkon nebo terasu, klimatuizaci, telefon s přímou volbou, SAT TV, rádio, trezor, fén a minibar.

Stravování: Stravování je zajištěno formou snídaně v hotelové restauraci.

Pláž: Na pláž na ostrově Tavira Vás od hotelu věhem několika minut doveze loďka.

Sport a zábava: V hotelu je pěkně vybavené spa centrum- bazén, jacuzzi, sauna, Turecké lázně, Římské lázně, nabídka procedur, masáží a koupelí. V ghotelu je také posilovna. K dispozici je také v okolí hotelu centrum vidních sportů, disko a animační programy.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 17°C vzduch 17°C vzduch 18°C vzduch 20°C vzduch 21°C vzduch 22°C vzduch 24°C vzduch 25°C vzduch 25°C vzduch 24°C vzduch 18°C vzduch 17°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*