Alexandros Palace 4*4*4*4*

Poloha: Hotel Alexandros Palace je jedním z nejlepších hotelů nacházejících se na poloostrově Chalkidiki. Hotel leží v krásné oblasti Tripiti, v blízkosti hory Athos. Jedná se o hotel v kategorii 4*, vhodný jak pro páry, tak pro rodiny s dětmi.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, restaurace nabízející speciality jak tradiční tak mezinárodní kuchyně, venkovní bazén s barem, dětský bazén, plně vybavené lázně, jacuzzi, posilovna, tenisový kurt, mini fotbalové hřiště, plážový volejbal, bar, snack bar, mini club, dětské hřiště, minimarket.

Ubytování: K standardnímu vybavení každého pokoje patří vlastní sociální zařízení, klimatizace, satelitní televize, telefon, lednice nebo minibar na vyžádání, wifi, vysoušeč vlasů, balkón nebo veranda.

Stravování: Stravování je zajištěno formou polopenze, s možností dokoupení plné penze.

Pláž: Soukromá hotelová pláž se nachází přímo u hotelu.

Sport a zábava: Vodní sporty na pláži, venkovní bazén, dětský bazén, plně vybavené lázně, jacuzzi, posilovna, tenisový kurt, mini fotbalové hřiště, plážový volejbal, bar, snack bar, mini club, dětské hřiště.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 25°C vzduch 29°C vzduch 32°C vzduch 35°C vzduch 28°C vzduch 23°C
voda 18°C voda 23°C voda 26°C voda 26°C voda 24°C voda 21°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*