Meliton Thalassotherapy & Spa 5*5*5*5*5*

Poloha: Luxusní hotel Meliton patří spolu se třemi dalšími hotely do velkého hotelového resortu Porto Carras Grand resort. Hotel je luxusně vybavený a nabízí kvalitní služby. Zajímavý je také svým tvarem- je postaven jako loď. Byl navržen známým architektem Waltrem Gropiem. Na první pohled Vás kromě tvaru hotelu jistě zaujmou relaxační laguny, velké odpočinkové plochy a také pestrá nabídka různých aktivit. Hotel je vzdálen od letiště v Soluni cca 90 km a od letiště v Kavale cca 210 km.

Vybavení: K vybavení hotelu patří recepce a prostorné lobby, kde je připojení Wi-Fi zdarma, několik restaurací a barů, bazén, dětský bazén, krásná zahrada, lehátky a slunečníky, spa centrum s opravdu pestrou nabídkou masáží a procedur, obchůdek, dětské hřiště, na vyžádání hlídaní dětí, hoteloví hosté mohou využívat i služeb sousedícího hotelu Sithonia Thalassotherapy & Spa ve kterém se mimo jiné nachází i soukromé kasino. Kvalitní vybavení a široké možnosti trávení dovolené & od relaxu až po sportovní dovolenou & dělají z hotelu Meliton ideální volbu.

Ubytování: V hotelu je celkem 480 pokojů, z toho 93 junior suit a 64 suit. Každý pokoj je vybavený klimatizací, koupelnou s fénem, SAT TV, rádiem, připojením k internetu, trezorem, telefonem s přímou volbou, minibarem, balkonem. K dispozici jsou také nekuřácké pokoje. Za příplatek je možné zajistit pokoj s výhledem na moře, rodinný pokoj nebo suity.

Stravování: Snídaně a večeře formou bufetu.

Pláž: Hotel leží přímo u pláže.

Sport a zábava: 18 jamkové golfové hřiště, jízda na koních, fotbal, volejbal, basketbal, tenis, stolní tenis,

animační programy pro děti, vodní sporty na pláži.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 25°C vzduch 29°C vzduch 32°C vzduch 35°C vzduch 28°C vzduch 23°C
voda 18°C voda 23°C voda 26°C voda 26°C voda 24°C voda 21°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*