Sani Beach Hotel 5*5*5*5*5*

Poloha: Hotel Sani Beach Hotel se nachází na řeckém poloostrově Chalkidiki, na mysu Sani. Mezinárodní letiště Thessaloniki je vzdáleno cca 75 km. Jedná se o hotel v kategorii 5*, vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak pro páry či skupiny.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, několik restaurací nabízejících speciality jak tradiční tak mezinárodní kuchyně, plážový bar, venkovní bazén s bazénem pro děti a barem, vnitřní vyhřívaný bazén, mini club pro děti, posilovna, mini fotbalové hřiště, lázně.

Ubytování: Hotel nabízí ubytování v pokojích různých kategorií k jejichž standardnímu vybavení patří vlastní sociální zařízení se sprchová koutem, klimatizace, satelitní televize, DVD/ CD přehrávač, wifi, telefon, minibar, trezor, příslušenství por přípravu kávy a čaje, vysoušeč vlasů, balkón nebo terasa s posezením.

Stravování: Stravování je zajištěno formou polopenze, s možností dokoupení plné penze.

Pláž: Písečné pláže Ammos a Sani Hill se nacházejí přímo u hotelu.

Sport a zábava: Vodní sporty na pláži, venkovní bazén, dětský bazén, vnitřní vyhřívaný bazén, plně vybavené lázně, posilovna, tenisové kurt, mini fotbalové hřiště, bar, mini club, v okolí hotelu možnost potápění, zapůjčení horských kol, paint ball.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 25°C vzduch 29°C vzduch 32°C vzduch 35°C vzduch 28°C vzduch 23°C
voda 18°C voda 23°C voda 26°C voda 26°C voda 24°C voda 21°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*