Sithonia Thalassotherapy & Spa 5*5*5*5*5*

FIRST MINUTE SLEVA 2000 Kč NA OSOBU NEBO 1. DÍTĚ DO 12 LET ZA 2990 KČ !!!Poloha: Hotel Sithonia Thalassotherapy & Spa je luxusní hotel patřící spolu se třemi dalšími do resortu Porto Carras. Hotel byl navržen známým architektem Walterem Gropiem, před nedávnem prošel kompletní rekonstrukcí. Tento 5* hotel se nachází přímo u pláže. Je vhodný jak pro relaxační, tak pro golfovou dovolenou, u hotelu se nachází dle našeho názoru nejlepší 18-jamkové golfové hřiště v Řecku. Hotel je vzdálen od letiště v Soluni cca 90 km a od letiště v Kavale cca 210 km.

Vybavení:K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, spa centrum s širokou nabídkou masáží a procedur, soukromé kasino, 2 venkovní bazény, dětský bazén, možnost připojení k internetu, možnost půjčení auta, obchůdky, dětský klub, animační programy, business centrum.

Ubytování: Pokoje jsou příjemně vybavené v úrovni kategorie ubytování – najdete zde koupelnu, klimatizaci, fén, telefon, SAT TV, lednička s minibarem, trezor a balkon. V hotelu je jich celkem 477 včetně suit. Výhled je na golfové hřiště, na moře nebo boční na moře.

Stravování: Snídaně a večeře formou bufetu, za příplatek all inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu v hlavní restauraci, 2x týdně tematický večer, občerstvení během dne, překapávána káva, čaj, oplatky, minerální voda, pivo, víno, sauna, pára, posilovna, 1x týdně nemotorizované vodní sporty.

Pláž: Hotel leží přímo u pláže.

Sport a zábava: 18 jamkové golfové hřiště, jízda na koních, fotbal, volejbal, basketbal, tenis, stolní tenis,

animační programy pro děti, vodní sporty na pláži, potápěčské centrum, fitness.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 25°C vzduch 29°C vzduch 32°C vzduch 35°C vzduch 28°C vzduch 23°C
voda 18°C voda 23°C voda 26°C voda 26°C voda 24°C voda 21°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*