Dionysos Sea Side Resort 4*4*4*4*

Poloha: Velmi příjemný hotel Dionysos Sea Side resort můžeme doporučit i náročnějším klientům. Leží přímo u pláže Mylopotas a je vyhledávaný jak romantiky a rodinami s dětmi, tak příznivci aktivní dovolené. Hotel je postavený v zahradě, v typickém řeckém stylu, vyniká přátelskou atmosférou a útulnými komfortními pokoji. Co se týká polohy, hotel leží 5 km od hlavního přístavu ostrova, obchody, restaurace a zábavní možnosti se nacházejí v blízkosti hotelu, do centra hlavního města Chora se dostanete příjemnou několikaminutovou procházkou. Rozhodně doporučujeme.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, bazén, dětský bazén, bar u bazénu, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, hlavní restaurace, restaurace á la carte, fitness centrum, tenisový kurt, možnost připojení k internetu, dětské hřiště, amfiteátr, možnost půjčení auta a mnohé další.

Ubytování: V hotelu je na výběr ze tří kategorií pokojů: Standard, superior a family. K vybavení každého standardního pokoje patří koupelna s WC, balkon nebo terasa, televize, telefon, fén, trezor, klimatizace, minibar a další. Všechny pokoje jsou velmi útulně a vkusně zařízené. Nabídku pokojů s výhledem na moře, pokojů superior a rodinných pokojů Vám rádi zpracujeme na požádání.

Stravování: Tento hotel je nabízen se snídaní nebo s polopenzí.

Pláž: Hotel leží přímo na známé písečné pláži Mylopotas.

Sport a zábava: V hotelu je fitness centrum a tenisový kurt s vybavením. Příznivci aktivněji strávené dovolené mohou využít některý z vodních sportů, nabízených na pláži, případně naši nabídku fakultativních výletů.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 24°C vzduch 28°C vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 27°C vzduch 24°C
voda 20°C voda 23°C voda 25°C voda 26°C voda 24°C voda 21°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*