Far Out Hotel & Spa 3*3*3*

Poloha: Far Out hotel & spa je příjemný hotel kategorie 3*, kompletně zrekonstruovaný v roce 2006. Je zde kvalitní spa centrum, ze spousty míst v hotelu krásné výhledy na moře. Hotel je postavený v typicky kykladském stylu, interiéry působí moderním a přitom příjemným dojmem. Hotel leží 200 m známé pláže Mylopotas, cca 5 km od hlavního přístavu. Obchodní možnosti, restaurace a možnosti zábavy se nacházejí v okolí hotelu, do hlavního města ostrova - Chory - se dostanete příjemnou procházkou.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, snídaňová restaurace, možnost připojení k internetu, bazén s krásným výhledem, bar u bazénu, spa centrum s širokou nabídkou masáží a procedur a vířivkou, fitness centrum a další. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma.

Ubytování: V hotelu je celkem 42 příjemně vybavených pokojů. Každý zdejší pokoj má balkon a výhled na moře. K vybavení každého pokoje patří individuálně ovladatelná klimatizace, koupelna s WC, satelitní televize, 2 hudební kanály, telefon, trezor, minibar a fén. V některých pokojích je k dispozici WI- FI připojení k internetu.

Stravování: Stravování je zajištěno formou snídaně.

Pláž: Hotel leží jen 200 m od známé písečné pláže Mylopotas.

Sport a zábava: V hotelu je spa centrum a fitness centrum. Příznivci aktivněji strávené dovolené mohou využít také širokou nabídku vodních sportů na pláži nebo některý z námi nabízených fakultativních výletů.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 24°C vzduch 28°C vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 27°C vzduch 24°C
voda 20°C voda 23°C voda 25°C voda 26°C voda 24°C voda 21°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*