Ios Palace 4*4*4*4*4*

Poloha: Hotel Ios Palace patří mezi nejluxusnější hotely na ostrově Ios. Rádi jej proto doporučíme i velmi náročným klientům. Leží přímo u krásné písečné pláže Mylopotas, vyznačuje se luxusním vybavením a profesionálním přátelským personálem. Hotel je postavený v typickém kykladském stylu. Je velmi vyhledávaný mezi romantiky a milovníky kvalitních imagových hotelů. Do centra města Chora, hlavního města ostrova, se dostanete příjemnou cca 1,5 kilometrovou procházkou, hlavní přístav ostrova je cca 3 km od hotelu.

Vybavení: K vybavení tohoto hotelu patří vstupní hala s recepcí, možnost připojení k internetu přes WI-FI, internetový koutek, trezor na recepci, hlavní restaurace, restaurace á la carte, bar, celkem tři bazény, spa centrum s rozsáhlou nabídkou masáží a procedur, jacuzzi, pára a sauna, salon krásy, obchod se suvenýry, amfiteátr, bar u bazénu, konferenční prostory, na vyžádání možnost hlídání dětí, lékař na telefonu a další. Lehátka a slunečníky jsou u bazénů zdarma. Do tohoto hotelu s sebou můžete vzít své malé zvířecí mazlíčky, konkrétní podmínky Vám rádi sdělíme na požádání.

Ubytování: Všechny pokoje jsou moderně, luxusně a vkusně zařízené. K vybavení každého pokoje patří balkon nebo terasa s výhledem na moře, koupelna s WC, klimatizace, satelitní televize, minibar a telefon. Ve většině pokojů je možnost připojení k internetu. Kromě těchto standardních pokojů můžeme nabídnout dalších 6 vyšších kategorií ubytování, až po suity s vlastními bazény. Nabídku nadstandardního ubytování Vám rádi zpracujeme na požádání.

Stravování: Stravování je zajištěno formou bufetových snídaní.

Pláž: Hotel leží přímo u krásné písečné pláže Mylopotas.

Sport a zábava: V hotelu je fitness centrum, tenis, stolní tenis, kulečník a potápění. Využít můžete některého z nabízených sportů na pláži, nebo námi nabízené fakultativní výlety po zajímavých místech ostrova.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 24°C vzduch 28°C vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 27°C vzduch 24°C
voda 20°C voda 23°C voda 25°C voda 26°C voda 24°C voda 21°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*