Lofos 3*3*3*

Poloha: Hotel Lofos se nachází v hlavním městě ostrova Ios, v Choře. Vyniká krásnými panoramatickými výhledy na staré město a perfektní dostupností nákupních a zábavních možností a nočního života. Hlavní přístav ostrova se nachází cca 2 km od hotelu, krásná pláž Mylopotas beach cca 1350 metrů od hotelu, pláž Yialysos cca 2 km od hotelu. Po několika minutách chůze dorazíte na hlavní náměstí města Chora, za přibližně stejně dlouho na hlavní autobusové nádraží, odkud můžete vyrazit na výlet na některé ze zajímavých míst ostrova.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, bazén se sluneční terasou, lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma, vířivka, bar u bazénu, lékař na telefonu a televizní místnost.

Ubytování: K vybavení každého standardního pokoje patří koupelna s WC, balkon, fén, televize, klimatizace, telefon s přímou volbou, minibar a trezor.

Stravování: Stravování je zajištěno formou bufetové snídaně. Na večeři doporučujeme vyrazit do některé z okolních taveren.

Pláž: Hotel leží 1350 metrů od pláže Mylopotas beach. Lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek.

Sport a zábava: Příznivci aktivněji strávené dovolené mohou využít pestrou nabídku vodních sportů na pláži, nebo některý z námi nabízených fakultativních výletů.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 24°C vzduch 28°C vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 27°C vzduch 24°C
voda 20°C voda 23°C voda 25°C voda 26°C voda 24°C voda 21°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*