Marcos Beach 2*2*2*

Poloha: Marcos beach je hotel kategorie 2*+. Je situován v letovisku Mylopotas, kde se také nachází známá pláž Mylopotas beach. Jedná se o jednodušší, ale pěkný a čistý hotel, doporučujeme jej proto zejména kvůli dobrému poměru ceny a kvality. Restaurace, obchody a možnosti zábavy se nacházejí v okolí hotelu, hlavně město ostrova Ios, Chora, je dostupné příjemnou procházkou. Hlavní přístav ostrova je ca 3,5 kilometru od hotelu. Kousek od hotelu se také nachází zastávka autobusu, ze které se můžete vydat na výlety po okolí.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, restaurace, bazén a bar u bazénu ( lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma ), bar na recepci, možnost připojení k internetu a střešní terasa s pěkným výhledem, klimatizace, trezor na recepci a televizní místnost.

Ubytování: V hotelu je celkem 35 dvoulůžkových a třílůžkových pokojů. K vybavení každého standardního pokoje patří koupelna s WC, klimatizace za mírný poplatek, mini lednice, fén, telefon, televize a balkon s výhledem na pláž.

Stravování: Stravování je zajištěno formou bufetové snídaně.

Pláž: Hotel leží jen 150 metrů od známé písečné pláže Mylopotas.

Sport a zábava: Příznivci aktivněji strávené dovolené mohou využít pestrou nabídku vodních sportů na pláži, nebo některý z námi nabízených fakultativních výletů.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 24°C vzduch 28°C vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 27°C vzduch 24°C
voda 20°C voda 23°C voda 25°C voda 26°C voda 24°C voda 21°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*