Petro's Place 2*2*2*

Poloha: Hotel Petros Place je součástí komplexu dvou hotelů, do kterého patří také hotel Yialysos beach. Jedná se o jednodušší, ale příjemný hotel postavený v pěkné udržované zahradě v typicky kykladském stylu, ležící v letovisku Yialyssos, v klidné oblasti. Pláž, stejně jako místní krásný přístav s jachtami, jsou vzdáleny cca 150 m od hotelu. V okolí najdete možnosti nakupování, bary a taverny. Kousek od hotelu je autobusová zastávka, ze které se můžete vydat na výlet do Chory & hlavního města ostrova & za nákupy nebo zábavou a nočním životem, je to asi 5 minut jízdy, nebo třeba do letoviska Mylopotas, známého pláží Mylopotas beach, asi 10 minut jízdy.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, restaurace, bazén a dětský bazén se sluneční terasou a lehátky a slunečníky u bazénu zdarma, bar u bazénu, televizní místnost, možnost připojení k internetu a klimatizace.

Ubytování: K vybavení každého standardního pokoje patří koupelna s WC, mini lednice, individuálně ovladatelná klimatizace, televize, hudební kanál, telefon, fén, a balkon nebo terasa. Některé pokoje mají také trezor.

Stravování: Stravování je zajištěno formou bufetové snídaně. Na večeři doporučujeme vyrazit do nedaleké taverny.

Pláž: Hotel leží 150 metrů od krásné písečné pláže. Lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek.

Sport a zábava: Příznivci aktivněji strávené dovolené mohou využít pestrou nabídku vodních sportů na pláži, nebo některý z námi nabízených fakultativních výletů.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 24°C vzduch 28°C vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 27°C vzduch 24°C
voda 20°C voda 23°C voda 25°C voda 26°C voda 24°C voda 21°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*