Poseidon 2*2*2*

Poloha: Hotel Poseidon je příjemný přátelský hotel kategorie **+, postavený v typickém kykladském stylu v lokalitě Ornos. Leží cca 300 m od pláže a 50 metrů od hlavního přístavu ostrova. Hotel doporučujeme spíše klientům preferujícím aktivní dovolenou, zábavu, večerní život či cestování po ostrově. Rozhodně se zajeďte podívat do hlavního města Chora, které nabízí široké možnosti zábavy a nočního života, a do letoviska Mylopotas, vyhlášeného svojí krásnou pláží.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, bazén, lehátka a slunečníky u bazénu jsou zdarma, bar u bazénu s vodními židličkami, sluneční terasa, televizní místnost, kulečník, možnost výměny měny, trezor na recepci, klimatizace, snídaňová restaurace, bar, herní místnost a možnost půjčení auta.

Ubytování: V hotelu je celkem 30 pokojů. K vybavení každého pokoje patří koupelna s WC, fén, telefon, televize, klimatizace, mini lednička a balkon nebo terasa s výhledem na přístav.

Stravování: Stravování je zajištěno formou bufetové snídaně. Na večeři doporučujeme vyrazit do některé z okolních taveren.

Pláž: Hotel leží 300 metrů od pláže. Lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek.

Sport a zábava: Příznivci aktivněji strávené dovolené mohou využít pestrou nabídku vodních sportů na pláži, nebo některý z námi nabízených fakultativních výletů.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 24°C vzduch 28°C vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 27°C vzduch 24°C
voda 20°C voda 23°C voda 25°C voda 26°C voda 24°C voda 21°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*