Akrotiri Beach 4*4*4*4*

Poloha: Akrotiri je hotelový komplex vyšší střední kategorie 4*. Vyniká romantickou polohou na útesu, ze spousty míst je krásný výhled na moře, pláž je hned u hotelu, jde se k ní po schodech a je písečno & oblázková.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, bazén s barem na pláži, sluneční terasa, brouzdaliště pro děti, vířivka, trezor, možnost připojení k internetu, kadeřnictví, obchůdky se suvenýry, klimatizace a další.

Ubytování: K vybavení každého standardního pokoje patří koupelna s WC, klimatizace, minibar, satelitní televize, balkon nebo terasu, fén, většina pokojů má výhled na moře. Pokoje jsou útulně vkusně zařízené.

Stravování: Stravování je zajištěno formou polopenze.

Pláž: Písečno & oblázková pláž se nachází hned u hotleu, přístup je po schodech. Z druhé strany hotelu jsou skalní plošiny s přímým přístupem k moři. Lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek.

Sport a zábava: Pro příznivce aktivněji strávené dovolené je zde tenisový kurt, nedaleko hotelu je potápěčské centrum ( cca 2 km ), půjčovna lodiček a šlapadel, golfové hřiště se nachází cca 10 m od hotelu. Využít také můžete široké nabídky vodních sportů na pláži nebo některého z námi nabízených fakultativních výletů.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 24°C vzduch 28°C vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 27°C vzduch 24°C
voda 20°C voda 22°C voda 24°C voda 25°C voda 24°C voda 21°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*