Barbati Beach Apartments 3*3*3*

Poloha: Komplex apartmánů Bartbati leží na ploše 10 000 čtverečních metrů, v zahradě, v místě, kde nejvyšší hora ostrova Korfu – Pantocrator – přechází do jedné z nejdelších a nejhezčích pláží ostrova Korfu. Doporučujeme klientům méně náročným na ubytování, vyhledávajícím romantickou a klidnou dovolenou. Velkou výhodou je skvělá poloha a také velmi dobrý poměr ceny a kvality. Zmíněná pláž leží přímo u komplexu. Centrum letoviska se nachází cca 200 metrů od hotelu, nejbližší obchod 150 metrů od hotelu, letiště cca 18 kilometrů od hotelu.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, venkovní bazén pro dospělé a pro děti, taverna, bar u bazénu, dětské hřiště a další.

Ubytování: Na výběr je ze studií, apartmánů a bungalovů. K vybavení každého standardního studia patří koupelna s WC, fén, telefon, satelitní televize, kuchyňka, trezor, klimatizace a terasa.

Stravování: Tento zájezd je nabízen bez stravování.

Pláž: Komplex leží přímo u dlouhé oblázkové pláže. Lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek.

Sport a zábava: Pro příznivce aktivněji strávené dovolené je zde pestrá nabídka vodních sportů na pláži. Využít také můžete některý z námi nabízených fakultativních výletů.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 24°C vzduch 28°C vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 27°C vzduch 24°C
voda 20°C voda 22°C voda 24°C voda 25°C voda 24°C voda 21°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*