Grecotel Corfu Imperial 5*5*5*5*5*

Poloha: Hotel Grecotel Corfu Imperial se nachází na řeckém ostrově Korfu, cca 12 km od mezinárodního letiště. Jedná se o hotel v kategorií 5*, vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak pro páry či skupiny. Městečko Korfu je vzdáleno cca 12 km od hotelu.

Vybavení: Hotel se rozkládá na soukromém poloostrově se třemi krásnými plážemi. K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, venkovní bazén, vnitřní bazén, restaurace nabízející speciality jak tradiční tak mezinárodní kuchyně, koktejlový bar, bazénový a plážový bar, lázně.

Ubytování: Hotel nabízí ubytování v pokojích různých kategorií, vilkách, suitách či bungalovech, k jejichž standardnímu vybavení patří vlastní sociální zařízení, klimatizace, satelitní televize, rádio, minibar, trezor, vysoušeč vlasů, balkón nebo terasa.

Stravování: Stravování je zajištěno formou snídaně.

Pláž: Soukromé písečné pláže se nachází přímo u hotelu.

Sport a zábava: Vodní sporty na pláži, venkovní bazén, vnitřní bazén, lázně, posilovna. Tenisové kurty, možnost zapůjčení jízdních kol, v blízkosti hotelu možnost potápění. Golfové hřiště je vzdáleno cca 30 minut jízdy autem.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 24°C vzduch 28°C vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 27°C vzduch 24°C
voda 20°C voda 22°C voda 24°C voda 25°C voda 24°C voda 21°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*