Kontokali Bay resort & spa 5*5*5*5*5*

Poloha: Luxusní hotelový komplex Kontokali leží přímo u písečné pláže, která je díky pozvolnému vstupu do moře obzvlášť hodná pro rodiny s malými dětmi, v letovisku Kontokali na ostrově Korfu. Hlavní město ostrova leží asi 6 kilometrů od hotelu. Hotel doporučujeme velmi náročným klientům, kteří ocení krásně upravenou zahradu, prvotřídní služby a komfortní ubytování. Hotel je vhodný jak pro páry, tak pro rodiny s dětmi. Letiště leží cca 10 kilometrů od hotelu, centrum letoviska s restauracemi, bary a nákupními možnostmi je asi 1 kilometr od hotelu. Nejbližší nákupní možnosti jsou asi 250 metrů od hotelu.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, 2 restaurace, bazén se slanou vodou, bar u bazénu, sluneční terasa s lehátky a slunečníky u bazénu zdarma, snack bar, miniklub pro děti, dětské hřiště, kadeřnictví, obchod se suvenýry, možnost půjčení kola, možnost připojení k internetu, spa centrum s rozsáhlou nabídkou masáží a procedur, sauna,

Ubytování: všechny pokoje jsou luxusně, velmi komfortně a útulně vybavené. K vybavení každého pokoje patří koupelna s WC, klimatizace, balkon nebo terasa, telefon, trezor, minibar, satelitní televize, možnost připojení k internetu a další. Na požádání Vám rádi zpracujeme nabídku ubytování ve vyšších kategoriích pokojů, na výběr je z rodinných pokojů, pokojů superior s výhledem na moře a standardních pokojů s výhledem na moře.

Stravování: Tento hotel nabízíme se snídaní, polopenzi nebo plnou penzií.

Pláž: U hotelu se nachází písečná pláž s pozvolným vstupem do poře, vhodná pro děti. Lehátka a slunečníky jsou na pláži zdarma, nechybí plážový bar.

Sport a zábava: Pro příznivce aktivněji strávené dovolené hotel pořádá animační programy, je zde tenis, stolní tenis, fitness centrum, možnost jízdy na koních a další. Využít můžete některý z vodních sportů nabízených na pláži, případně některý z námi nabízených fakultativních výletů.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 24°C vzduch 28°C vzduch 30°C vzduch 30°C vzduch 27°C vzduch 24°C
voda 20°C voda 22°C voda 24°C voda 25°C voda 24°C voda 21°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*