Boheme 3*3*3*

Poloha: Depandance Boheme jsou situovány v pěkné zahradě a tvoří je několik dvoupodlažních budov. Stojí cca 150 metrů od hotelového komplexu Apollon (společný majitel). Od písečno-oblázkové pláže jsou vzdáleny cca 300 metrů a do centra hlavního města Kos dojdete příjemnou procházkou přibližně za 30 minut (případně možnost využít dobré autobusové spojení, autobusová zastávka se nachází v blízkosti depandací). Hotel Apollon a depandace Boheme spojuje nově vytvořený dlážděný chodník.

Vybavení: K depandancím patří recepce, společenská místnost, bar, televizní místnost, bazén, dětský bazén a terasa. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek.

Ubytování: Pokoje s možností jedné přistýlky (druhá přistýlka na vyžádání) mají koupelnu s WC, mini ledničku, klimatizaci a balkon nebo terasu.

Stravování: All inclusive (hosté využívají v sousedním v hotelu Apollon) zahrnuje snídaně, obědy, večeře & vše formou bufetu. Dependance Boheme disponují vlastním barem, kde je možno čerpat v rámci All inclusive místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.00 do 18.00 a lehké občerstvení během dne. Od 18.00 do 23.00 lze čerpat místní alkoholické a nealkoholické nápoje v baru hotelu Apollon.

Pláž: Písčito-oblázková cca 300 metrů od hotelu.

Sport a zábava: Vodní sporty na pláži (vodní lyže, windsurfing, šlapadla atd.), pestrá nabídka fakultativních výletů. V centru letoviska naleznete spoustu restaurací, kaváren a taveren. Večerní a noční vyžití v blízkém hlavním městě.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 25°C vzduch 29°C vzduch 32°C vzduch 33°C vzduch 29°C vzduch 25°C
voda 21°C voda 23°C voda 25°C voda 26°C voda 24°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*