Carda Beach 5*5*5*5*5*

Poloha: Luxusní hotel Carda beach se nachází v klidné části populární prázdninové oblasti Kardamena. Jedná se o adult resort, což znamená, že neubytovává děti. Výhodou hotelu je výborná poloha jak vůči pláži, která se nachází hned u hotelu - je oddělena jen pobřežní komunikací - , tak vůči centru, do kterého se dostanete cca kilometrovou procházkou. Centrum Kardameny nabízí spoustu možností nakupování a také zábavy, barů, diskoték a podobně. 700 m od hotelu naleznete také místní nákupní centrum. Padesát metrů od hotelu se nachází autobusová zastávka, odkud se můžete vydat na výlet do města Kos, hlavního města ostrova, které leží cca 30 km od hotelu. Mezinárodní letiště se nachází 7 km od hotelu. Vzhledem ke kvalitě poskytovaných služeb a celkové úrovni tohoto hotelu doporučujeme hotel Carda beach i velmi náročným klientům.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, restaurace s terasou, 2 restaurace á la carte, bary, 2 bazény & celkem 2000 m2, oba sladkovodní - , sluneční terasa ( lehátka a slunečníky zdarma ), vnitřní bazén, jacuzzi, možnost připojení na internet (za poplatek), konferenční místnost pro až 250 osob, wellness centrum s rozsáhlou nabídkou masáží a procedur a fitness centrum.

Ubytování: Ubytování v tomto hotelu je zajištěno v 17 budovách rozsetých po zahradě. Budovy jsou jen dvoupatrové, což působí velmi příjemně. Všechny pokoje jsou moderně zařízené. K vybavení každého standardního pokoje patří koupelna s WC, SAT TV, minilednička, trezor, fén, balkon nebo terasa a klimatizace, která je zdarma od poloviny června do konce září. Ubytování je také možno zajistit pokojích ve vyšší kvality- suitách. Na požádání Vám rádi sdělíme přesnou cenu a vybavení suit.

Stravování: Stravování je zajištěno formou all inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení & snacky - během dne, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby, káva, zmrzlina v odpoledních hodinách 14-18.

Pláž: Hotel leží u oblázkovo & písečné pláže dlouhé 100 m. Mezi hotelem a pláží vede pobřežní komunikace.

Sport a zábava: Pro příznivce aktivněji strávené dovolené hotel nabízí hřiště na tenis nebo volejbal či basketbal, stolní tenis a kulečník. Hotel pořádá denní animační programy, např. Aerobik a sportovní soutěže. Je zde také zmíněné fitness a wellness centrum. Kromě vybavení hotelu můžete využít také rozsáhlé nabídky vodních sportů na pláži nebo některého z námi nabízených fakultativních výletů. Ostrov Kos je velmi zajímavou destinací jak pro milovníky památek, tak pro příznivce nakupování a nočního života.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 25°C vzduch 29°C vzduch 32°C vzduch 33°C vzduch 29°C vzduch 25°C
voda 21°C voda 23°C voda 25°C voda 26°C voda 24°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*