Hotel Blue Lagoon Resort 5*5*5*5*5*

Poloha: Nový hotelový komplex se rozkládá v nádherné udržované zahradě se subtropickou vegetací na rozloze 60.000 m2. Je složen z hlavní budovy a ze šesti samostatných bloků (hlavní komplex). Od roku 2009 je rozšířen o další tři budovy s názvem Satelite, které leží vedle hlavního komplexu. Ubytování v hlavním komplexu a v Satelite je cenově rozlišeno. Od hlavní budovy je písečná pláž vzdálena cca 100 metrů (lehátka se slunečníky za poplatek). Do centra hlavního města Kos jsou to cca 2 km a k nákupnímu centru cca 1,5 km.

Vybavení: Luxusní vstupní hala v moderním stylu s recepcí, restaurace, několik barů, kreperie, grill-barbeque, internetový koutek, minimarket, konferenční sál, kadeřnictví, vnitřní bazén s jacuzzi a SPA & wellness (masáže za poplatek, pára, jacuzzi a sauna zdarma pro hosty nad 16 let), fitness centrum (pro hosty nad 16 let), velký bazén o rozloze 4.000 m2 s vířivkou, dětský bazén s tobogánem, stolní tenis, dětské hřiště, miniklub pro děti. Satelite má navíc k dispozici dva bazény, dětský bazén, dětský klub, Karavi restauraci, snack-bar, pool bar, piano bar. K hotelu patří atletický klub, kde se nachází hřiště na basketbal/volejbal, 2 tenisové kurty s umělou trávou, minifotbalové hřiště s umělou trávou, fotbalové hřiště s umělou trávou, minigolf, víceúčelové sportovní hřiště, pétanque (vše zdarma). Lehátka, slunečníky u bazénů a zapůjčení ručníků zdarma.

Ubytování: V hlavním komplexu nebo v Satelite (cenově rozlišeno). Moderní dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky (na vyžádání možnost dvou přistýlek pro děti do 12 let formou palandy). Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, individuální klimatizací, TV-SAT, telefonem, varnou konvicí (doplňováno čajem a instantní kávou), županem a přezůvkami do koupelny, připojením k internetu (za poplatek), trezorem (za poplatek), miniledničkou, balkonem nebo terasou.

Stravování: Formou All inclusive, který zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu (snídaně a večeře v hlavní nebo satelitní restauraci, oběd v restauraci u bazénu), lehký snack během dne a odpolední káva, čaj, zákusek v pool baru (16.00 & 18.00), dále alkoholické a nealkoholické nápoje, včetně koktejlů (10.00 & 24.00) v barech, během jídla pivo, víno a nealkoholické nápoje v restauracích hotelu, půlnoční snack (22.00 & 24.00) v hlavním baru. Možnost večeří v & la carte restauracích (Grill/BBQ, Karavi Italian) nebo alternativních večeří v hlavní restauraci nebo řecké restauraci (formou bufetu) nutno objednat předem. & la carte restaurace Karavi Italian je otevřena pouze pro dospělé, ale jeden večer v týdnu i pro rodiny s dětmi, víno je zde za poplatek.

Sport a zábava: Stolní tenis, tenis, minifotbal (u obou osvětlení za poplatek), tématické večery, vodní pólo, aerobic, sauna, dětský miniklub, volejbal, basketbal, animační programy během dne (vše zdarma). Za poplatek možnost masáže, vodní sporty na pláži cca 1,5 km od hotelu, půjčení kol nebo motocyklů. Velké zábavní a společenské možnosti v hlavním městě (2 km).

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 25°C vzduch 29°C vzduch 32°C vzduch 33°C vzduch 29°C vzduch 25°C
voda 21°C voda 23°C voda 25°C voda 26°C voda 24°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*