Hotel KORDISTOS 3*3*3*

Poloha: Hotel Kordistos je tradiční řecký hotel , který se nachází na okraji letoviska Kefalos, přímo u jedné z nejhezčích pláží ostrova & u pláže Agios Stefanos.. Vzdálenost od centra s obchůdky, restauracemi, tavernami a bary je necelých 300 m a 200 m od hotelu podél pláže se nachází středisko vodních sportů. K hotelu náleží bazén s dětským brouzdalištěm se slunečníky a lehátky zdarma. Náš názor :Pro vynikající polohu a dobře vedený hotel doporučujeme milovníkům romantiky a krásného koupání . Vzdálenost od pláže je pouhých 20 m.

Vybavení: V hotelu je recepce s možností pronájmu trezoru, bar, TV koutek s velkoplošnou obrazovkou, internetový koutek, vnitřní a venkovní restaurace a Wi-Fi. Na pláži před hotelem je jednoduché hřiště na volejbal.

Ubytování: Pokoje jsou dvoulůžkové s možností dětské přistýlky a také dětské postýlky a s krásným výhledem na moře . Pokoje mají 2 samostatná lůžka. Klimatizace je za poplatek splatný na místě) Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, ledničkou, fénem na vlasy a telefonem. Všechny pokoje jsou v patře a mají balkón s krásným výhledem na moře.

Stravování: mírně rozšířená kontinentální snídaně je servírovaná. Večeře se skládá ze 3 chodů (salát, hlavní jídlo a desert) a je podávána na zastřešené terase přímo na pláži. V hotelu je vyvěšen jídelníček vždy na celý týden.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 25°C vzduch 29°C vzduch 32°C vzduch 33°C vzduch 29°C vzduch 25°C
voda 21°C voda 23°C voda 25°C voda 26°C voda 24°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*