Hotel Palazzo Mare 5*5*5*5*5*

Poloha: Nový luxusní hotelový komplex, který byl dokončen na jaře 2009, se skládá z několika dvou a třípodlažních budov. Pěkná písečná pláž je od komplexu vzdálena cca 50 metrů a do centra městečka Marmari je to cca jeden kilometr.

Vybavení: Hotel má vstupní halu s recepcí, hlavní restauraci s terasou, italskou restauraci & la carte, snack-bar u bazénu, lobby bar, pool bar. Má 175 pokojů včetně 10 Junior Suites, 10 Executive Suites a 1 Presidential Suite. Součástí hotelu je rovněž velký bazén o rozloze 4.500 m2, vnitřní vyhřívaný bazén se separátním jacuzzi a SPA, fitness centrum, 2 sauny a hamam. Nachází se zde rovněž minimarket, kadeřnictví, internetový koutek s Wi-Fi, konferenční místnost. Ke sportovnímu vybavení patří 2 tenisová hřiště s umělou trávou, minifotbalové hřiště, biliár, stolní tenis, pétangue, dětské hřiště. Lehátka, osušky a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma.

Ubytování: Standardní luxusní pokoje jsou vybaveny moderním nábytkem, koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, klimatizací, TV, minibarem, vysoušečem vlasů, trezorem (zdarma), připojením na internet (zdarma), varnou konvicí (doplňováno čajem a kávou), balkonem nebo terasou. Za příplatek možnost objednat superior pokoje s přímým vstupem do bazénu, Junior Suite nebo Executive Suite.

Stravování: Formou polopenze & snídaně i večeře formou bufetu.

Sport a zábava: Stolní tenis, tenis, minifotbal, pétanque, beach volejbal (vše zdarma). Vodní sporty na pláži, biliár, umělé osvětlení tenisového kurtu, půjčovna jízdních kol, motocyklů a automobilů (vše za poplatek). Hotel pořádá nepravidelné animační programy.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 25°C vzduch 29°C vzduch 32°C vzduch 33°C vzduch 29°C vzduch 25°C
voda 21°C voda 23°C voda 25°C voda 26°C voda 24°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*