Iberostar Odysseus 5*5*5*5*5*

Poloha: Iberostar Odysseus je luxusní hotelový resort ležící v lokalitě Tigaki, přímo u dlouhé písečno - oblázkové pláže, na klidném místě. Byl otevřen teprve v roce 2008 a patří do světově známého hotelového řetězce Iberostar. Vyniká luxusním ubytováním, velmi kvalitními službami a přátelským profesionálním personálem. Z tohoto důvodu jej rádi doporučíme i velmi náročným klientům. Nejbližší městečko se jmenuje Tigaki a je vzdálené asi 5 kilometrů od hotelu. V jeho centru najdete množství restaurací, barů, taveren, diskoték a obchodů. Vypravit se můžete také do hlavního města Kos, jehož centrum leží jen 6 kilometrů od hotelu, a to třeba autobusem, zastávka je hned u hotelu. Vzdálenost hotelu od letiště činí letiště 22 kilometrů.

Vybavení: Hotel sestává z hlavní budovy a několika vedlejších budov. K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace s terasou, restaurace á la carte, bar, bar u bazénu, bar na pláži, konferenční konferenční, obchod se suvenýry, možnost připojení k internetu. V rozlehlé zahradě najdete 3 bazény, sluneční terasu & lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma -, 2 bazény pro děti, dětský mini klub, minidisko a dětské hřiště. Využít můžete také fitness centrum nebo spa centrum s vnitřním bazénem, saunou, jacuzzi a širokou nabídkou masáží a procedur.

Ubytování: V hotelu je celkem 267 komfortních moderně zařízených pokojů. K vybavení každého standardního pokoje patří koupelna s WC, klimatizace, SAT TV s plochou obrazovkou, možnost připojení k internetu, Hi- Fi stereo systém, telefon, minibar, trezor, fén a balkon nebo terasa. Na vyžádání Vám rádi sdělíme příplatek za nadstandardní ubytování: K dispozici jsou pokoje s výhledem na moře, junior suity, superior suity a executive suity.

Stravování: Na výběr je z polopenze formou bufetu nebo all inclusive. Program all inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, snacky, odpolední káva a zákusky, pozdně večerní snacky, alkoholické a nealkoholické nápoje denně od 10 do 24 hodin.

Pláž: Hotel leží přímo u dlouhé písečno & oblázkové pláže, lehátka a slunečníky jsou na pláži pro hotelové hosty zdarma.

Sport a zábava: Pro příznivce aktivněji strávené dovolené hotel nabízí denní a večerní animační programy, tenis, stolní tenis, plážový volejbal, vodní gymnastiku a potápění. Využít můžete také některého z vodních sportů na pláži, nebo něco z naší široké nabídky fakultativních výletů po zajímavých místech ostrova.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 25°C vzduch 29°C vzduch 32°C vzduch 33°C vzduch 29°C vzduch 25°C
voda 21°C voda 23°C voda 25°C voda 26°C voda 24°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*