Lakitira Resort 5*5*5*5*5*

Poloha: Velmi pěkný hotelový komplex Lakitira Resort se nachází na klidném místě v oblíbené oblasti Kardamena. Komplex leží přímo u písečné pláže, která je vhodná i pro děti či starší osoby díky pozvolnému vstupu do moře. Nákupní možnosti, restaurace a bary najdete v centru menšího letoviska Kardamena, které se nachází 3 kilometry od hotelu. Nedaleko hotelu najdete také autobusovou zastávku, ze které se můžete vydat na výlet, např. do hlavního města Kos, které je od hotelu vzdáleno 30 kilometrů. Hotel vzhledem k velmi dobrým službám, vysoké kvalitě ubytování a profesionálnímu personálu rádi doporučíme i náročnějším klientům. Letiště je 11 kilometrů od hotelu.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, možnost výměny měny, hlavní restaurace s venkovní terasou, vinárna, restaurace á la carte, bary, bar u bazénu, kavárna, obchod se suvenýry, butik, kadeřnictví, možnost připojení k internetu, trezor, 3 venkovní bazény se sluneční terasou s lehátky a slunečníky zdarma, vnitřní bazén, dětský bazén a dětské hřiště. Můžete si také půjčit kolo nebo využít služeb místního wellness centra.

Ubytování: V hotelu je celkem 294 pokojů. Všechny hotelové pokoje jsou pohodlně moderně zařízené. K vybavení každého standardního pokoje patří klimatizace, koupelna s WC, fén, telefon s přímou volbou, SAT TV, minibar, trezor, zařízení na přípravu kávy a čaje, možnost připojení k internetu a balkon nebo terasa. Na požádání Vám rádi sdělíme cenu vyšších kategorií ubytování, nabídnout můžeme prostornější rodinné pokoje, pokoje s výhledem na moře a apartmány, která mají 2 balkony.

Stravování: Na výběr je u tohoto hotelu z polopenze nebo plné penze, obojí formou otevřeného

bufetu.

Pláž: Hotel se nachází přímo u písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, lehátka a slunečníky na pláži jsou pro hotelové hosty zdarma. Na pláži se nachází také barový servis a sprchy.

Sport a zábava: Pro příznivce aktivněji strávené dovolené hotel pořádá večerní animační programy, zahrát si můžete fotbal, plážový volejbal, stolní tenis, tenis, nebo třeba využít některého z vodních sportů nabízených na pláži. Vydat se také můžete na některý z námi nabízených fakultativních výletů po zajímavých místech ostrova.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 25°C vzduch 29°C vzduch 32°C vzduch 33°C vzduch 29°C vzduch 25°C
voda 21°C voda 23°C voda 25°C voda 26°C voda 24°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*