Marmari Palace 5*5*5*5*5*

Poloha: Marmari Palace patří k nejluxusnějším hotelům na ostrově Kos. Leží v rozlehlé zahradě, přímo u písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, vhodné i pro děti či starší osoby, v lokalitě Mastichari. Centrum letoviska Mastichari se spoustou obchodů, restaurací a barů je asi 3 kilometry od hotelu. Nedaleko hotelu se nachází autobusová zastávka, odkud se můžete vypravit na výlet, třeba do hlavního města Kos, vzdáleného asi 22 kilometrů. Cesta z a na letiště není nijak dlouhá, je to pouhých 7 kilometrů. Hotel vyniká luxusním ubytováním a vysokým standardem poskytovaných služeb, proto jej rádi doporučíme i náročným klientům.

Vybavení: Hotel se skládá z hlavní budovy a několika vedlejších budov. K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, krásná zahrada s 5 venkovními bazény se sluneční terasou s lehátky a slunečníky zdarma, 3 dětské bazény, možnost připojení k internetu, lobby bar, hlavní restaurace, restaurace á la carte- italská a řecká, piano bar, bar na pláži, 2 bary u bazénu, herna, konferenční prostory pro až 450 osob, whirpool, kadeřnictví, fitness centrum, spa centrum s rozsáhlou nabídkou masáží a procedur, možnost půjčení auta a obchod se suvenýry. Pro děti má hotel kromě dětských bazénů také dětské hřiště a mini klub s programem.

Ubytování: V hotelu je celkem 239 pokojů v dvou - až tří - podlažních budovách. Všechny pokoje jsou luxusně moderně zařízené. K vybavení každého standardního pokoje patří koupelna s WC, balkon nebo terasa, klimatizace, trezor, SAT TV, minibar, fén, telefon s přímou volbou a další. Na požádání Vám rádi zpracujeme nabídku nadstandardního ubytování: Nabídnout můžeme apartmány s obývacím pokojem, dvěma oddělenými ložnicemi a vířivou vanou.

Stravování: U tohoto hotelu je na výběr z polopenze nebo plné penze, obojí formou bufetu. Na vyžádání je možné zajistit také all inclusive. Program all inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, odpolední káva, čaj a zákusky, ve vybraném čase odpoledne zmrzlina, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby denně od 10 do 23 hodin.

Pláž: Krásná písečná pláž s pozvolným vstupem do moře leží přímo u hotelu. Slunečníky a lehátka na pláži jsou za poplatek, na pláži je plážový bar.

Sport a zábava: Pro příznivce aktivněji strávené dovolené pořádá hotel denní a večerní animační programy, taneční show a podobně. Zahrát si můžete tenis nebo plážový volejbal, je zde také fitness centrum, spa centrum s vířivkou, parní lázní, tureckými lázněmi, saunou a rozsáhlou nabídkou masáží. Využít také můžete širokou nabídku vodních sportů na pláži nebo některé z námi nabízených fakultativních výletů po zajímavých místech ostrova Kos.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 25°C vzduch 29°C vzduch 32°C vzduch 33°C vzduch 29°C vzduch 25°C
voda 21°C voda 23°C voda 25°C voda 26°C voda 24°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*