Sensimar Michelangelo Resort & Spa 5*5*5*5*5*

Poloha: Sensimar Michelangelo je velmi moderní luxusní hotel postavený v typicky řeckém stylu hned u pláže, v mírném svahu. Hotel vyniká službami na špičkové úrovni, luxusním prostředím, výbornou kuchyní a přátelským profesionálním personálem. Hotel leží v oblasti Aghios Fokas v jihovýchodní části ostrova. 8 km od hotelu leží hlavní město ostrova, Kos, kde najdete množství obchodů, barů, diskoték a restaurací. Do centra města Kos se dostanete pohodlně například autobusem, zastávka se nachází přímo u hotelu. Letiště je asi 35 kilometrů od hotelu, 2 kilometry od hotelu se nacházejí termální lázně. Hotel Sensimar Michelangelo velmi rádi doporučujeme i těm nejnáročnějším klientům. Hotel je celkovou filozofií i typem pláže určený spíše pro dospělé, hlavně pro páry.

Vybavení hotelu: Hotel se skládá z hlavní budovy a 9 vedlejších budov. K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, restaurace á la carte, bary, obchod se suvenýry, klenotnictví, butik, konferenční prostory, v hotelu jsou 4 bazény, 3 vířivé bazény, terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma, spa centrum s vířivkou, saunou, širokou nabídkou masáží a procedur, kosmetický salon, fitness centrum, možnost připojení k internetu, pro děti má hotel dětský bazén, mini klub, mini disko, dětské hřiště a dětský bazén.

Ubytování: K vybavení každého standardního pokoje patří koupelna s WC, balkon nebo terasa, fén, individuálně ovladatelná klimatizace, SAT TV, telefon s přímou volbou, zařízení pro přípravu kávy, a minibar. Na vyžádání Vám rádi nabídneme vyšší kategorie ubytování, k dispozici jsou pokoje s výhledem na moře, junior suity a prostorné suity o dvou místnostech.

Stravování: Tento hotel nabízíme s polopenzí formou bufetu.

Pláž: Hotel leží přímo u oblázkové pláže s lehátky a slunečníky pro hotelové hosty zdarma. Vstup do moře je přes molo, doporučujeme boty do vody.

Sport a zábava: Pro příznivce aktivněji strávené dovolené hotel pořádá denní a večerní animační programy, je zde tenisový kurt, stolní tenis, minigolf, vodní pólo, aerobik, step aerobik, body balance, vodní gymnastika, jóga, kulečník, využít můžete některého z vodních sportů nabízených na pláži, nebo se vydat na některý z námi nabízených fakultativních výletů po zajímavých místech ostrova.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 25°C vzduch 29°C vzduch 32°C vzduch 33°C vzduch 29°C vzduch 25°C
voda 21°C voda 23°C voda 25°C voda 26°C voda 24°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*