Studia LADIKOS 2*2*2*

Poloha: Studia Ladikos se nacházejí na okraji letoviska KARDAMENA , necelých 30 km od Hlavního města Kos a 10 km od letiště. Dvoupatrový dům stojí v klidné části pouhých několik metrů od písečné pláže, na které jsou klientům domu k dispozici lehátka se slunečníky bez poplatku. Studia Ladikos sousedí s hotelem Philipos, jehož bazén je klientům Ladikosu volně k dispozici. Náš názor: Pro svou výbornou polohu (blízkost moře, služeb i večerní zábavy), prostorné ubytování a možnost využití bazénu, můžeme tento dům doporučit bez vyjímky všem klientům, kterým budou pokoje vyhovovat kapacitně (pro 2 & 3 osoby).

Ubytování: je dvojí: 1) ve dvoulůžkových klimatizovaných studiích s výhledem na moře nebo na bazén..(klimatizace za poplatek 5 EUR/den a je splatná na místě). Do pokojů s výhledem na bazén lze přidat přistýlku. Pokoje jsou jednoduše, ale účelně zařízené .Mají kuchyňský kout vybavený ledničkou, dvouplotýnkovým elektrickým vařičem a základním nádobím.. Je zde také stoleček se židlemi a trezor, kterého je možné využívat bez poplatku. Všechna studia jsou v patře, mají vlastní sociální zařízení ( WC, sprchový kout, ) a balkón s výhledem na moře nebo bazén.

Stravování: Individuální s možností vaření ve studiích nebo v blízkých tavernách, kterých je zde nepřeberné množství. Možnost stravování také v blízkém hotelu ESTIA (100 m) formou bufetu. Snídaně 120,- Kč/den, polopenze 390,-Kč/den, plná penze s nápoji 690,- Kč/den.Děti do 13 let mají stravování v hotelu Estia za poloviční ceny.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 25°C vzduch 29°C vzduch 32°C vzduch 33°C vzduch 29°C vzduch 25°C
voda 21°C voda 23°C voda 25°C voda 26°C voda 24°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*