Studia MANOLIS 3*3*3*

Poloha: nevelký a velmi příjemný rodinné ubytování Manolis je postaven v klidné části letoviska Kefalos, které se nachází na jednom z nejmalebnějších míst ostrova. Od hlavního města Kos je vzdálen cca 40 km a od letiště 18 km. Dvoupatrový dům je obklopený udržovanou zahradou s velkým bazénem pro dospělé a menším pro děti. U bazénů jsou lehátka a slunečníky (bez poplatku) a hostům je zde k dispozici i bazénový bar s občerstvením po celý den. Od pláže jsou studia vzdálena asi 250 m. Náš názor: tento dům je vhodný pro klienty, kteří ocení krásnou přírodu , vybízející k malým i větším pěším tůrám a výletům na kolech.

Ubytování: ve dvoulůžkových klimatizovaných studiích s možnosti přístýlky (poplatek za klimatizaci splatný na místě 5,- EUR/den) vybavený kuchyňským koutem (lednička , vařič, základní nádobí), vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, toaleta, fén) a balkonem nebo terasou.

Stravování: individuální & možnost přípravy vlastního jídla ve vybavených kuchyňkách nebo docházení do blízkých taveren.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 25°C vzduch 29°C vzduch 32°C vzduch 33°C vzduch 29°C vzduch 25°C
voda 21°C voda 23°C voda 25°C voda 26°C voda 24°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*