Apartmány KALIMERA 3*3*3*

Tento hotel Vám naše cestovní kancelář DOPORUČUJE na základě dlouhodobé spokojenosti našich klientů.

Poloha: Apartmánový dům Kalimera se nachází v letovisku Agia Marina, 8 km od města Chania a asi 20km od letiště. Je to velmi hezký , moderní , nově postavený dům, který má tři patra s 16 krásnými slunnými studii a apartmány. Stojí v klidném prostředí mimo hlavní silnici cca 70 m od písečné pláže. Na pláži je možnost pronájmu slunečníků a lehátek a v blízkosti můžete využt i nabídky vodních sportů. Náš názor: Luxusní ubytování , velký bazén se slunečníky a lehátky bez poplatku, blízkost služeb (restaurace, obchody, taverny, diskotéky), vodní sporty na pláži a krásné klidné prostředí uspokojí i ty nejnáročnější klienty, kteří vyžadují hotelový komfort, ale nechtějí být nijak omezeni naplánovaným stravováním.Vynikající pro početnější rodiny s dětmi.

Ubytování: apartmány jsou mezonetového typu, kde přízemní část je obdobná studiu se 2 lůžky, z nichž jedno je výsuvné + kuchyňský kout a sociální zařízení s WC a sprchovým koutem nebo vanou. V patře je pak ložnice a v některých apartmánech i 2.koupelna. Pokoje jsou klimatizované (za poplatek, splatný na místě) a jsou dále vybaveny TV, zabudovaným trezorem a fénem. Všechny pokoje mají velké balkóny s výhledem na moře, vybavené pohodlným dřevěným nábytkem.

Stravování: Individuální nebo polopenze formou bohatého bufetu v blízkém hotelu Santa Marina****, kterou lze sjednat buď v CK nebo přímo na místě u delegáta.(cena cca 16 EUR/den pro dospělé a 8 EUR/ den pro děti do 12 let)

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 25°C vzduch 29°C vzduch 32°C vzduch 35°C vzduch 28°C vzduch 23°C
voda 18°C voda 23°C voda 26°C voda 26°C voda 24°C voda 21°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*