apartmány KATERINA 3*3*3*

Tento hotel Vám naše cestovní kancelář DOPORUČUJE na základě dlouhodobé spokojenosti našich klientů.

Apartmány KATERINA bez stravy nebo s polopenzí

Poloha a popis : Apartmány KATERINA se nachází v přímořském letovisku Adelianos Kambos 80 m od písčité pláže . Adelianos Kambos se nachází 5 km na východ od města Rethymna, 70 km od města Heraklio a 67 km od města Chania.Se všemi těmito městy je pravidelné a časté autobusové spojení (30min & 1 hod)

Popis: velmi příjemný rodinný hotel, je jednopatrový. V přízemí je vstupní hala s recepcí, posezením a za hotelem je umístěný bazén s dětským brouzdalištěm s lehátky a slunečníky (bez poplatku)

Ubytování: v prostorných, klimatizovaných (klimatizace v ceně) apartmánech o dvou místnostech(s možností 4 osob) , které mají dobře vybavený kuchyňský kout (lednička, vařič ). Všechny apatrmány mají vlastní sociální zařízení s WC ,TV a balkon nebo terasu.

Stravování: polopenze & snídaně i večeře formou bufetu v hotelu Axos

Služby: Součástí hotelu je útulný bar.

Náš názor

hezké pokoje s možností vaření , bazén , snadná dostupnost krásného historického města Rethymnon, blízkost pláže , služeb i zábavy (obchůdky a taverny v blízkém sousedství), minigolf, půjčovny aut, kol i motorek.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 25°C vzduch 29°C vzduch 32°C vzduch 35°C vzduch 28°C vzduch 23°C
voda 18°C voda 23°C voda 26°C voda 26°C voda 24°C voda 21°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*