Apartmány ROUSSOS 3*3*3*

Poloha: Tento velmi oblíbený apartmánový dům se nachází v letovisku AGIA MARINA, 9 km od města Chania a 22 km od letiště. Jednopatrový dům stojí v klidném prostředí přímo u moře s velmi hezkou písčitou pláží, vhodnou zejména pro děti. K dispozici je jedno studio a 3 apartmány v I. patře a 1 apartmán v přízemi. Náš názor: Protože se z domu na pláž nepřechází žádná silnice a pokoje jsou velmi prostorné , doporučujeme hlavně rodinám s dětmi, ale i dvojicím, které ocení příjemné ubytování a blízkost moře i služeb.

Ubytování: Studio - je velmi prostorný pokoj (s možností až dvou přistýlek) s kuchyňským koutem vybaveným vařičem, ledničkou a základním nádobím. Má vlastní sociální zařízení (WC + sprchový kout) a balkon s výhledem na moře. Apartmány typu 2 + KK mají velkou vybavenou obyvatelnou kuchyň a samostatnou ložnici. Apartmán je až pro 5 osob (gauč + 2 rozkládací křesla v obyvatelné kuchyni a manželské lůžko v ložnici). Součástí vybavených kuchyněk je i jídelní kout. Všechny pokoje jsou klimatizované (bez poplatku) a vybavené televizí a trezorem (rovněž bez poplatku).

Stravování: Individuální nebo večeře včetně nealko nápoje za příplatek 9 EUR v pitserii Mythos nebo přímo v restauraci Roussos.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 25°C vzduch 29°C vzduch 32°C vzduch 35°C vzduch 28°C vzduch 23°C
voda 18°C voda 23°C voda 26°C voda 26°C voda 24°C voda 21°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*