Hotel AXOS 3*3*3*

Poloha: Hotel AXOS se nachází v přímořském letovisku Adelianos Kambos 80 m od písčité pláže. Adelianos Kambos se nachází 5 km na východ od města Rethymna, 70 km od města Heraklio a 67 km od města Chania. Se všemi těmito městy je pravidelné a časté autobusové spojení (30min & 1 hod). Náš názor: velmi hezké klimatizované pokoje s vybavenou kuchyní , bazén , snadná dostupnost krásného historického města Rethymnon, blízkost pláže, služeb i zábavy (obchůdky a taverny v blízkém sousedství) a příznivá cena zcela určitě zaujme.

Vybavení: velmi příjemný rodinný hotel, se srdečnou atmosférou, je jednopatrový, s celkovou kapacitou 45 pokojů. V přízemí je vstupní hala s recepcí a posezením (možnost připojení k internetu) a za hotelem v krásné zahradě je umístěný bazén s dětským brouzdalištěm s lehátky a slunečníky(bez poplatku). Služby: Součástí hotelu je útulný bar a zlatnictví, kde mají hoteloví hosté slevu 15%.

Ubytování: v prostorných, klimatizovaných a krásně nově zařízených dvoulůžkových pokojích (s možností pevné přistýlky), které mají dobře vybavený kuchyňský kout (lednička, vařič, toustovač, topinkovač, varná konvice, kávovar) včetně jídelního koutu Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení s WC a vanou a fénem, telefon a balkon nebo terasu. V hotelu jsou na vyžádání k dispozici i apartmány o dvou místnostech pro 4 osoby.

Stravování: snídaně

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 25°C vzduch 29°C vzduch 32°C vzduch 35°C vzduch 28°C vzduch 23°C
voda 18°C voda 23°C voda 26°C voda 26°C voda 24°C voda 21°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*