Hotel CRETA PALM 4*4*4*4*

Poloha: Aparthotel Creta Palm se nachází na rozhraní letoviska Kato Stalos a Agia Marina, 8 km od města Chania a 20 km od letiště.Popis : hotelový komplex s velkým centrálním bazénem , který je situovaný v zahradě asi 50 m od krásné písčité pláže, se skládá z několika členitých menších budov s celkovým počtem 105 pokojů s výhledem na moře nebo do zahrady. Náš názor: vynikající poloha s minimálními vzdálenostmi k moři i k službám a večerní promenádě, výborné spojení do Chanie, která je právem považovaná za nejkrásnější město na Krétě , komfortní ubytování , to vše je předpokladem pro prožití krásné a bezstarostné dovolené i těch nejnáročnějších klientů.

Vybavení: non stop fungující recepce, televizní a internetová místnost, sauna , hydromasáže, fittnes , minimarket, bar, bazén s poolbarem se slunečníky a lehátky zdarma a koktejl bar na střešní zahradě s překrásným panoramatickým výhledem. Pokoje se uklízí denně a 3 x za týden se mění ručníky a lůžkoviny. Jednou za týden se pořádá pro klienty hotelu Řecký večer.(není zahrnuto v ceně)

Ubytování: v luxusních dvoulůžkových klimatizovaných pokojích vybavených kuchyňskými kouty s ledničkou, vařičem ,nádobím a kávovarem. Další možnosti ubytování se stejným vybavením (kuchyňky) pro více osob je také v apartmánech se samostatnými ložnicemi a suitách s pokoji propojenými dveřmi.Všechny typy ubytování mají luxusní prostorné koupelny, telefon, televizi , trezor (za poplatek) a balkon nebo terasu.

Stravování: Polopenze : snídaně i večeře ve formě švédských stolů nebo za příplatek All inclussive: dospělý 280,- Kč / noc

1. dítě od 2 do 12 let ve studiu bez příplatku

2.dítě od 2 do 12 let ve studiu má příplatek 140,- Kč / noc

1. a 2. dítě od 2 do 12 let v apartmánu mají příplatek 140,- Kč / noc

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 25°C vzduch 29°C vzduch 32°C vzduch 35°C vzduch 28°C vzduch 23°C
voda 18°C voda 23°C voda 26°C voda 26°C voda 24°C voda 21°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*