Hotel ELOTIA 3*3*3*

Poloha: Hotel Elotia se nachází na poloostrůvku Agii Apostoli, považovaného za nejkrásnější místo celé severozápadní Kréty. Agii Apostoli tvoří více výběžků, s hezkými zálivy, jejichž břehy jsou porostlé vegetací a jsou zakončené skalisky. Písčité pláže v těchto zálivech mají pozvolný vstup do moře, vhodný zejména pro děti, Vzdálenost k nejbližší krásné písčité pláži je pouhých 100 m. Náš názor: hotel bude vyhovovat všem, kteří ocení nádherné pláže, blízkost služeb (velký supermarket 50m od hotelu) a velmi dobrou dostupnost do města Chania (pouhé 4 km).

Vybavení: Hotýlek rodinného typu je umístěný v hezké zahrádce s bazénem. Tvoří jej menší jednopatrové domky, s vkusně zařízenými pokoji. Ve zvýšeném přízemí hlavní budovy je recepce a v prvním patře je otevřená jídelna , kde se podávají snídaně a večeře.

Ubytování: pokoje jsou 2 lůžkové, s možností přistýlky pro děti do 12 let (na vyžádání i pro dospělého),jsou klimatizované a mají kromě základního vybavení i ledničku. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení (WC a sprchový kout) a balkon nebo terasu.

Stravování: polopenze Snídaně: formou jednoduššího bufetu 07:30 - 10:00 hod, Večeře : servírované, výběr ze dvou jídel.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 25°C vzduch 29°C vzduch 32°C vzduch 35°C vzduch 28°C vzduch 23°C
voda 18°C voda 23°C voda 26°C voda 26°C voda 24°C voda 21°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*