Hotel GALINI BEACH 3*3*3*

Tento hotel Vám naše cestovní kancelář DOPORUČUJE na základě dlouhodobé spokojenosti našich klientů.

Poloha: Hotel Galini Beach se nachází v letovisku Agia Marina, 7 km od města Chania. Tento velmi příjemný hotel se skládá ze dvou tříposchoďových budov. K večernímu a nočnímu společenskému životu nemusíte nijak daleko, od hotelu se táhne až do Plataniasu více než 2 km promenáda se spoustou obchůdků, restaurací, taveren a barů, pokud vám bude i toto málo, rozjeďte se do krásného města Chania s neopakovatelnou atmosférou pravého krétského města. Mezinárodní letiště v Chanii je vzdálené od hotelu cca 20 km a letiště v Heraklionu cca 150 Km.

Vybavení: Recepce, restaurace, bar, bazén s dětským brouzdalištěm - slunečníky a lehátka jsou zdarma u bazénu. Některé služby můžete využívat v sesterském hotelu Galini Sea View.

Ubytování: Klimatizace, koupelna s WC, fén, TV, telefon, radio, trezor za poplatek, balkon, většina pokojů má výhled na moře.

Stravování: all inclussive formou bufetu v luxusním hotelu Galini Sea View.

Pláž: u tohoto hotelu je jedna z nejhezčích , je písčitá s pozvolným vstupem do moře, vhodná zejména pro děti.

Sport a zábava: Náš názor: na své si zde přijdou milovníci vodních sportů, kteří mohou využít široké nabídky vodních sportů na pláži (například vodní lyže, parasailing, vodní skútry, šlapadla atd.)

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 25°C vzduch 29°C vzduch 32°C vzduch 35°C vzduch 28°C vzduch 23°C
voda 18°C voda 23°C voda 26°C voda 26°C voda 24°C voda 21°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*