Hotel KAVROS BEACH 3*3*3*

Tento hotel Vám naše cestovní kancelář DOPORUČUJE na základě dlouhodobé spokojenosti našich klientů.

Poloha: Hotel má úžasnou polohu, díky které můžete trávit večery romantickými procházkami po pláži nebo navštívit nedaleké městečko Georgioupolis vzdálené necelé 4 km.hotelový komplex Kavros Beach jsou vlastně hotely dva, které se se skládají z jedné hlavní budovy a několika dvoupatrových bungalovů, mezi kterými vede chdníček lemovaný zelení až k písečné pláži, patřící k nejdelším na ostrově Kréta. Náš názor: hotel nabízí pohodlné ubytování, kvalitní servis a vyhledávanou kuchyni, která je možná i formou programu all inclusive.

Vybavení: Hotel má hlavní recepci, hotelovou restauraci, snack bar, dětské hřiště, hotelové parkoviště, atraktivní bazén, kolem kterého je sluneční terasa s výhledem na moře. Pro děti animační programy v češtině.

Ubytování: ve dvou až čtyřlůžkových klimatizovaných pokojích , s vlastním sociálním zařízenim s WC a sprchovým koutem a balkonem nebo terasou. Pokoje jsou také vybaveny TV, telefonem, ledničkou a trezorem (pronájem trezoru je za poplatek)

Stravování: Polopenze formou bufetu v ceně, All inclussive za příplatek 280,- Kč/den pro dospělé a 170,- Kč pro děti od 2 do 14 let.

Sport a zábava: diskotéka, biliard, tenis, stolní tenis, tělocvična, vodní sporty na pláži, plážový volejbal.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 25°C vzduch 29°C vzduch 32°C vzduch 35°C vzduch 28°C vzduch 23°C
voda 18°C voda 23°C voda 26°C voda 26°C voda 24°C voda 21°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*