Hotel SILVER BEACH 3*3*3*

Poloha: Nově zrekonstruovaný dvoupodlažní příjemný hotel u pláže se nachází v oblasti Georgioupolis v čile se rozvíjejícím letovisku Kavros. Kavros leží mezi městy Rethymnom a Chánia a v současné době již nabízí nákupy v dobře zásobených minimarketech, restaurace,taverny , bary a také obchůdky se suvenýry. Kavros má dobré autobusové spojení jak do malebného městečka Georgioupolis, od kterého je vzdáleno cca 4 km, tak i do do města Rethymnon (18 km). V Kavrosu můžete využít také služeb místního výletního vláčku, který Vás zaveze do malebných vesniček ve vnitrozemí, k největšímu krétskému sladkovodnímu jezeru Kournas a nebo i do městečka Georgioupolis.

Vybavení: Hotel nabízí klientům restauraci s venkovním posezením, obchůdek se suvenýry, před hotelem bar, 2 bazény z toho jeden dětský s lehátky a slunečníky bez poplatku, dětské hřiště s malým fotbalovým a volejbalovým hřištěm. U pláže je bar, kde je možné si večer i zatančit.

Ubytování: Příjemné a vkusně zařízené dvoulůžkové pokoje v přízemí a prvním patře s možností přistýlky mají balkon s bočním výhledem k moři a jsou vybaveny klimatizací, TV, ledničkou, koupelnou (WC+ sprcha) a trezorem za poplatek.

Stravování: Polopenze formou bufetu v hotelové restauraci, která má venkovní posezení a je vystavěna ve stylu klasických řeckých taveren. Za příplatek 340,- Kč/den/ dospělá osoba lze přiobjednat all inclussive. Dítě do 12 let 170,- Kč. Za příplatek 540,- Kč/den/dospělá osoba lze přiobjednat ultra all inclussive. Dítě do 12 let 270,- Kč.

Pláž: Krásná písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je oddělena od hotelu jen bazénem a zahradou.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 25°C vzduch 29°C vzduch 32°C vzduch 35°C vzduch 28°C vzduch 23°C
voda 18°C voda 23°C voda 26°C voda 26°C voda 24°C voda 21°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*