Nefeli hotel 4*4*4*4*

Poloha: Příjemný hotel střední kategorie 4*, Nefeli, leží v centru letoviska Platanias, asi 200 metrů od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Jedná se vlastně o hlavní budovu a soubor dvoupatrových bungalovů rozprostřených po zahradě. Do centra letoviska Rethymno, kam rozhodně doporučujeme podniknout výlet za nákupy, památkami či zábavou a nočním životem, Vás doveze místní autobus, je to cca 5 kilometrů, zastávka je nedaleko hotelu. Letiště v Chanii je vzdáleno cca 65 kilometrů od hotelu. Hotel lze kvůli pláži s pozvolným vstupem určitě doporučit rodinám s dětmi. Hotel prošel kompletní renovací v roce 2007.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, bazén, dětský bazén a sluneční terasa, lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma, restaurace, bar, možnost připojení k internetu, možnost půjčení auta, fitness centrum, kavárna, koktejlový bar, kadeřnictví, salon krásy, nabídka masáží a další.

Ubytování: V hotelu je celkem 130 pokojů. K vybavení každého standardního pokoje patří klimatizace, koupelna s WC, fén, telefon, satelitní televize, trezor, minibar a balkon nebo terasa.

Stravování: Tento zájezd je nabízen ve variantách se snídaní a polopenzí.

Pláž: Hotel leží cca 200 metrů od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek.

Sport a zábava: Hotel pro své hosty pořádá různé večerní animační programy. Pro příznivce sportovněji strávené dovolené je zde k dispozici také stolní tenis a fitness centrum. Zahrát si můžete minigolf na nedalekém hřišti, nebo využít široké nabídky vodních sportů na pláži. Nabízíme také zajímavé fakultativní výlety po ostrově.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 25°C vzduch 29°C vzduch 32°C vzduch 35°C vzduch 28°C vzduch 23°C
voda 18°C voda 23°C voda 26°C voda 26°C voda 24°C voda 21°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*