SANDY BEACH 3*3*3*

Tento hotel Vám naše cestovní kancelář DOPORUČUJE na základě dlouhodobé spokojenosti našich klientů.

Poloha a popis: dvoupodlažní příjemný hotel u pláže se nachází

v oblasti Georgioupolis v čile se rozvíjejícím letovisku Kavros. Kavros leží meziměsty Rethymnom a Chánia a v současné době již nabízí nákupy v dobřezásobených minimarketech, restaurace,taverny , bary a takéobchůdky sesuvenýry. Kavros má dobré autobusové spojení jak do malebného městečka

Georgioupolis, od kterého je vzdáleno cca 4 km, tak i do do města Rethymnon(18 km). V Kavrosu můžete využít také služeb místního výletního vláčku, který Vás zaveze do malebných vesniček ve vnitrozemí, k největšímu krétskémusladkovodnímu jezeru Kournas a nebo i do městečka Georgioupolis.

Vybavení: hotel nabízí klientům restauraci s venkovním posezením, obchůdek se suvenýry, před hotelem bar, 2 bazény z toho jeden dětský s lehátky a slunečníky bez poplatku, dětské hřiště s malým fotbalovým a volejbalovým hřištěm. U pláže je bar, kde je možné si večer i zatančit. Plážové lehátka možné zapůjčit (5 Euro/den).

Ubytování: příjemné a vkusně zařízené dvoulůžkové pokoje v přízemí a prvním patře s možností přistýlky mají balkon s bočním výhledem k moři a jsou vybaveny klimatizací (6 Euro/den), TV, ledničkou, koupelnou (WC+ sprcha) a trezorem za poplatek (2 Euro/den)

Stravování: all inclusive formou bufetu v hotelové restauraci, která má venkovní posezení a je vystavěna ve stylu klasických řeckých taveren.

All inclusive balíček :

Snidaně : 07:30 - 09:00 h

Oběd : 13:00 - 14:00 h

Večeře : 19:00 - 21:00 hod

Nápoje během jídla, drinky u baru 10: 00 - 22:00 hod.

Náš názor: krásná písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je oddělena od hotelu jen bazénem a zahradou a proto je vhodná i pro rodiny s dětmi.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 25°C vzduch 29°C vzduch 32°C vzduch 35°C vzduch 28°C vzduch 23°C
voda 18°C voda 23°C voda 26°C voda 26°C voda 24°C voda 21°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*