Santa Marina Plaza 5*5*5*5*5*

Poloha: Santa Marina Plaza je luxusní nedávno otevřený butikový hotel v oblasti Agia Marina. Jedná se o menší hotel s důrazem na detail a perfektní služby, ležící přímo i pláže. Do centra městečka Agia Marina se dostanete příjemnou procházkou, vydat se můžete také do Chanie, která je vzdálena pouze několik minut jízdy autobusem ( 8 kilometrů ), zastávka leží nedaleko hotelu. Chania nabízí spoustu památek, nákupních možností, a také zábavy a nočního života, rozhodně proto doporučujeme zajet se tam podívat. Hotel rádi doporučíme velmi náročným klientům vyhledávajícím luxusní menší hotely s výbornou polohou.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, zahrada s bazénem, dětským bazénem a sluneční terasou, lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma, dva bary, dvě restaurace, fitness centrum, jacuzzi, možnost připojení k internetu, půjčení auta, kola, vnitřní vyhřívaný bazén, sauna, turecké lázně, široká nabídka masáží a procedur a spousta dalšího.

Ubytování: V hotelu je celkem 51 pokojů. Pokoje jsou velmi elegantně, luxusně a přitom vkusně vybavené. K vybavení každého standardního pokoje patří koupelna s WC, klimatizace, fén, telefon, satelitní televize, rádio, možnost připojení k internetu, trezor, minibar a balkon nebo terasa. Všechny pokoje mají výhled na moře. Na požádání Vám rádi zpracujeme nabídku na ubytování ve vyšších kategoriích pokojů.

Stravování: Stravování je zajištěno formou bufetové polopenze.

Pláž: Hotel leží přímo u písečné pláže. Lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek.

Sport a zábava: Pro příznivce aktivněji strávené dovolené je v hotelu fitness centrum, využít můžete také některého z námi nabízených fakultativních výletů, nebo některého z vodních sportů nabízených na pláži.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 25°C vzduch 29°C vzduch 32°C vzduch 35°C vzduch 28°C vzduch 23°C
voda 18°C voda 23°C voda 26°C voda 26°C voda 24°C voda 21°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*