Studia APOLLON 2*2*

Tento hotel Vám naše cestovní kancelář DOPORUČUJE na základě dlouhodobé spokojenosti našich klientů.

Poloha: Studia Apollon tvoří komplex několika menších patrových vilek umístěných v hezké zahradě s bazénem . Studia se nachází na velmi klidném místě v centru Plakiasu necelých 150 m od písčito-oblázkové pláže. Náš názor: Doporučujeme dvojicím nebo rodinám s jedním dítětem jednak pro znamenitou polohu vůči moři a všem službám (najdete zde dostatek barů, taveren i obchůdků) a také pro velmi příjemný odpočinek u nově zrekonstruovaného bazénu s lehátky a barem.

Ubytování: ve dvou nebo třílůžkových klimatizovaných studiích (klimatizace 4 EUR ) s kuchyňským koutem, vybaveným ledničkou, vařičem a základním nádobím. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení a balkon nebo terasu a na všech pokojích je i TV.

Stravování: individuální nebo možnost dokoupení snídaně za 5 EUR nebo polopenze za 15 EUR v hotelové taverně s venkovní terasou hotelu Alianthos, která nabízí široký výběr tradiční řecké i krétské kuchyně. Nebo také levněji (ale jednodušší jídlo) přímo v Apollonu. Cena na místě.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 25°C vzduch 29°C vzduch 32°C vzduch 35°C vzduch 28°C vzduch 23°C
voda 18°C voda 23°C voda 26°C voda 26°C voda 24°C voda 21°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*