Studia Filoxenia 2*2*2*

Poloha: Dvoupatrová vila rodinného charakteru je situována v klidnější západní části města Paleochora, která zaručuje svým hostům příjemnou a klidnou dovolenou. V blízkosti se nacházejí dvě pěkné pláže. Nejbližší písečná pláž je od studií vzdálena cca 70 m a oblázková cca 350 m (lehátka se slunečníky na plážích za poplatek). Nedaleko se nacházejí také malebné pláže mezi skalisky. Paleochoru doporučujeme těm klientům, kteří vyhledávají tradiční řeckou pohostinnost a pohodu v typicky řeckém letovisku. Z Paleochory je dobrá dostupnost automobilem na jednu z nejkrásnějších růžovo-bílých pláží & Elafonisi.

Ubytování: Jednoduše zařízená dvoulůžková studia jsou vybavena kuchyňským koutem, ledničkou, dvouplotýnkovým vařičem, jednoduchou sadou nádobí, sprchou s WC a balkonem nebo terasou. Možnost klimatizace za poplatek cca 5 EUR/den.

Stravování: Vlastní. Velké možnosti stravování v letovisku.

Pláž: Nejbližší písečná pláž je od studií vzdálena cca 70 m a oblázková cca 350 m od studií.

Sport a zábava: Na promenádě, která je vzdálena od studií pouhých 100 metrů, jsou obchůdky, bary a taverny s řeckou hudbou.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Mapa

Obvyklé počasí

1. leden 2. únor 3. březen 4. duben 5. květen 6. červen 7. červenec 8. srpen 9. září 10. říjen 11. listopad 12. prosinec
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 25°C vzduch 29°C vzduch 32°C vzduch 35°C vzduch 28°C vzduch 23°C
voda 18°C voda 23°C voda 26°C voda 26°C voda 24°C voda 21°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*