Studia KRONOS 3*3*3*

Poloha: Velice příjemný romantický studiový dům Kronos je postaven ve svahu v klidné části letoviska Bali, cca 50 m od malé písečné pláže, která je dosažitelná po schůdcích a využívají ji především klienti tohoto domu. Krásných pláží je ale v letovisku Bali několik, ve vzdálenostech 5 - 20 minut volnou chůzí. Díky své poloze je ze studií i z terasy od bazénu překrásný výhled na moře i hory. Náš názor: toto ubytování doporučujeme milovníkům přírody a romantiky a také těm, kteří rádi snorchlují a nevyhýbají se možnostem sportovních aktivit či výletům po okolí. V Bali totiž najdete jak malé plážičky pro dva, skryté před zvědavými zraky , ale také pláže s vodními sporty a všemi službami . Výhodou je také dobré autobusové spojení jak s hlavním městem Heraklion , tak s nádherným městem Rethymno s nepřebernými nákupními možnostmi i výlety za historií Kréty.

Ubytování: v nově zrekonstruovaných dvoulůžkových studiích, vybavených kuchyňským koutem s ledničkou, vařičem a základním nádobím.Všechna studia mají sociální zařízení se sprchovým koutem a WC a balkon nebo terasu s výhledem do hor a na moře.

Stravování: vlastní, nejbližší tradiční řecká taverna je pouhých pár kroků od studií.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 25°C vzduch 29°C vzduch 32°C vzduch 35°C vzduch 28°C vzduch 23°C
voda 18°C voda 23°C voda 26°C voda 26°C voda 24°C voda 21°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*