Aldemar Cretan Village 4*4*4*4*

Poloha: Hotel Aldemar Cretan Village se nachází na severním pobřeží ostrova Kréta, v letovisku Anissaras. Mezinárodní letiště v Heraklionu je vzdáleno cca 30 km. Jedná se o hotel v kategorii 4*, perfektní pro rodinnou dovolenou.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, 5 venkovních bazénů, whirlpool, restaurace nabízející speciality jak tradiční tak mezinárodní kuchyně, bary, open-air diskotéka, konferenční místnosti, dětské hřiště, biliard, televizní místnost, sauna.

Ubytování: K standardnímu vybavení každého pokoje patří vlastní sociální zařízené s vanou, vysoušeč vlasů, satelitní televize, telefon, lednice, trezor za poplatek, internet, balkón nebo terasa.

Stravování: Stravování je zajištěno formou All Inclusive.

Pláž: Písečná pláž se nachází přímo u hotelu.

Sport a zábava: Vodní sporty na pláži, venkovní bazény, diskotéka, tenisové kurty, minigolf, biliard, tenisové kurty, připojení k internetu, minigolf, fitness, squash. V okolí hotelu se nachází několik restaurací, barů a obchůdků.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 25°C vzduch 28°C vzduch 32°C vzduch 32°C vzduch 29°C vzduch 26°C
voda 21°C voda 23°C voda 26°C voda 26°C voda 24°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*