Apollonia Resort & Spa 5*5*5*5*5*

Poloha: Luxusní hotel Apollonia resort & spa leží v letovisku Ammoudara na Krétě, přímo u dlouhé písečné pláže s hrubým pískem a oblázky. Hotel je situován v zahradě, má hlavní budovu a několik vedlejších budov. Centrum města Heraklion se širokými možnostmi nakupování a zábavy se nachází pouhých 6 kilometrů od hotelu. Můžete se tam vydat například místním autobusem, zastávku najdete hned u hotelu. Restaurace, bar a obchůdky samozřejmě najdete i v blízkém okolí hotelu. Vzdálenost hotelu od letiště činí cca 8 kilometrů.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, restaurace, čtyři bary, bazén pro dospělé, bazén pro děti, tři skluzavky, lehátka a slunečníky jsou u bazénů zdarma, vnitřní bazén, diskotéka, možnost výměny měny, možnost připojení k internetu, obchod se suvenýry, pro děti dětské hřiště a mini klub, bar na pláži a další.

Ubytování: K vybavení každého standardního pokoje patří klimatizace, koupelna s WC, fén, telefon, satelitní televize, minibar, možnost připojení k internetu, trezor a balkon nebo terasa. Na požádání Vám rádi zpracujeme nabídku na ubytování ve vyšších kategoriích pokojů.

Stravování: Stravování je zajištěno formou all inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, brzká snídaně, pozdní snídaně, snacky, káva, čaj, zmrzlina a zákusky během dne, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby od 10 do 24 hodin.

Pláž: Hotel se nachází přímo u dlouhé pláže s hrubým pískem a oblázky. Lehátka a slunečníky na pláži jsou zdarma, je zde také bar, kde je možno čerpat all inclusive.

Sport a zábava: Pro příznivce aktivněji strávené dovolené hotel pořádá denní a večerní animační programy, je zde kulečník, šipky, plážový volejbal, fotbálek, stolní tenis, tenis, fitness centrum, spa centrum se saunou a pestrou nabídkou masáží a procedur, využít můžete nabídky vodních sportů na pláži, nebo některého z námi nabízených fakultativních výletů po zajímavých místech ostrova.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 25°C vzduch 28°C vzduch 32°C vzduch 32°C vzduch 29°C vzduch 26°C
voda 21°C voda 23°C voda 26°C voda 26°C voda 24°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*