Blue Palace Resort SPA DELUXE 5*5*5*5*5*5*

Poloha: komfortně zařízené bungalovy, suity a vily v upravené zahradě s místní subtropickou vegetací, patří do luxusního řetězce Starwood Hotels. Nachází se 87 kilometrů na východ od Heraklionu, tři kilometry od letoviska Elounda a pár set metrů od rybářské vesničky Plaka. Poloha resortu umožňuje nádherné výhledy na Egejské moře a protější ostrov Spinalonga.

Vybavení: několik elegantně zařízených restaurací různých kuchyní i typická krétská taverna s nabídkou pokrmů z čerstvě ulovených ryb. Sladkovodní bazén a bazén s mořskou vodou, lehátka a slunečníky bez poplatku, stejně jako na soukromé pláži hotelu a u 106 soukromých bazénů s mořskou vodou. Pro pohodlí hostů jsou k dispozici malá vozítka na elektrický pohon, panoramatický výtah, který vede na pláž ze všech pater hotelu a nepřetržitý pokojový servis. Vybavení doplňují zlatnictví, butiky a mini market. Zájemcům o sportovní aktivity jsou k dispozici tenisové kurty a stolní tenis, na pláži vodní sporty všeho druhu včetně potápění. Příznivci golfu mohou navštívit 18jamkové hřiště Crete Golf Clubu, vzdálené 40 minut jízdy autem. Jednou týdně se pořádá gala večeře, řecký večer či večeře s nabídkou čerstvých ryb a humrů. Každý večer možnost posezení s poslechem živé hry na klavír. Volné chvíle můžete věnovat vinařským lekcím a ukázkám řecké kuchyně. Dětský klub, hřiště a bazény, speciální dětské menu během oběda i večeře v restauraci Olea. Hotel nabízí kompletní relaxační a kosmetické programy Thalasso Spa, které doplňuje kadeřnictví.

Ubytování: klimatizované superior bungalovy pro 2 až 3 osoby s výhledem na moře, obývací část, mramorová koupelna s vanou, sprchovým koutem a oddělenou toaletou, koupací pláště, vysoušeč vlasů, trezor, mini bar, internetové připojení, dva telefony s hlasovou schránkou, individuálně ovládaná klimatizace, satelitní televize, zařízený balkon nebo terasa.

Stravování: snídaně formou bohatého bufetu.

Pláž: písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu ( na pláži lehátka a slunečníky zdarma ).

Sport a zábava: Široká nabídka vodních sportů na pláži, využžít můžete také některého z námi nabízených fakultativních výletů.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 25°C vzduch 28°C vzduch 32°C vzduch 32°C vzduch 29°C vzduch 26°C
voda 21°C voda 23°C voda 26°C voda 26°C voda 24°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*