Cactus Royal 5*5*5*5*5*

Poloha: Luxusní hotel Cactus Royal leží na Krétě, přímo v živém centru přímořského letoviska Stalida. V okolí najdete množství barů, kaváren, restaurací a obchodů, a také sesterský hotel Cactus Beach. Pláž je písčitá a velmi pěkná, od hotelu ji odděluje pouze pobřežní komunikace. Hotel má hlavní budovu a několik vedlejších budov rozmístěných v zahradě. Letiště je od hotelu vzdáleno 34 kilometrů, podobně jako centrum města Heraklion, kam Vám rozhodně doporučujeme podniknout výlet za nákupy, zábavou či památkami. Tento hotel doporučujeme i náročným klientům.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, restaurace, restaurace á la carte, hlavní bar, 3 bazény, bar u bazénu, dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénů zdarma, spa centrum s rozsáhlou nabídkou masáží a procedur a vnitřním bazénem, saunou, párou, vířivkou a rozsáhlou nabídkou masáží a procedur, možnost výměny měny, možnost připojení k internetu a mnohé další.

Ubytování: V hotelu je celkem 177 pokojů, všechny jsou elegantně, pohodlně a luxusně vybavené. K vybavení každého pokoje patří koupelna s WC, fén, klimatizace, telefon, satelitní televize, balkon nebo terasa, minibar, trezor a možnost připojení k internetu. Na požádání Vám rádi zpracujeme nabídku na ubytování ve vyšších kategoriích pokojů.

Stravování: Stravování je zajištěno formou all inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, občerstvení během dne & káva, čaj, zákusky, zmrzlina, místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 11 do 24 hodin.

Pláž: Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je vhodná i pro menší děti a je od hotelu oddělena jen pobřežní komunikací. Lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek.

Sport a zábava: Pro příznivce aktivněji strávené dovolené hotel nabízí minigolf, plážový volejbal, kulečník, tenis a stolní tenis v sesterském hotelu. Využít také můžete pestrou nabídku vodních sportů na pláži nebo některý z námi nabízených fakultativních výletů po zajímavých místech ostrova.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 25°C vzduch 28°C vzduch 32°C vzduch 32°C vzduch 29°C vzduch 26°C
voda 21°C voda 23°C voda 26°C voda 26°C voda 24°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*