Creta Maris 5*5*5*5*5*

Poloha: Luxusní hotel Creta Maris je postavený v typicky středomořském stylu a leží na kraji letoviska Hersonissos na Krétě, přímo u písečné pláže s hrubým pískem. Okolí je klidné, hotel sestává z hlavní budovy a několika vedlejších budov rozmístěných v zahradě. Centrum letoviska s množstvím obchodů, restaurací a barů a rušným nočním životem je jen několik minut chůze od hotelu. Tento hotel rádi doporučíme i náročným klientům. Letiště je od hotelu vzdáleno cca 25 kilometrů. Cca 7 km od hotelu se nachází golfové hřiště.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, několik restaurací a barů, diskotéka, dva bazény, lehátka a slunečníky jsou u bazénů zdarma, dětský bazén, mini klub, dětské hřiště, vnitřní bazén, obchůdky, možnost připojení k internetu, spa centrum s rozsáhlou nabídkou masáží a procedur a mnoho dalšího.

Ubytování: K vybavení každého standardního pokoje patří koupelna s WC, klimatizace, satelitní televize, telefon, minibar, balkon nebo terasa. Standardní pokoje jsou umsítěné v budově Terra. Za příplatek rádi zajistíme ubytování v hlavní budově Maris. Na požádání Vám rádi zpracujeme nabídku na ubytování ve vyšších kategoriích pokojů.

Stravování: Na výběr je z polopenze formou bufetu nebo all inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení, káva a čaj během dne, místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 11 do 24 hodin.

Pláž: Hotel leží přímo u písčité pláže s hrubým pískem. Lehátka a slunečníky jsou na pláži zdarma, je zde také plážový bar.

Sport a zábava: Pro příznivce aktivněji strávené dovolené hotel pořádá animační programy, nepravidelné večerní programy, dále je zde minigolf, bowling, kulečník, plážový volejbal, šipky, tenis, stolní tenis, a široká nabídka vodních sportů na pláži. Využít můžete také některého z námi nabízených fakultativních výletů.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 25°C vzduch 28°C vzduch 32°C vzduch 32°C vzduch 29°C vzduch 26°C
voda 21°C voda 23°C voda 26°C voda 26°C voda 24°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*