Ikaros Beach Resort & Spa 5*5*5*5*5*

Poloha: Hotel Ikaros Beach Resort se nachází na severním pobřeží ostrova Kréta, cca 30 km od překrásného městečna Agios Nikolaos, mezinárodní letiště v Heraklionu je vzdáleno cca 35 km. Jedná se o hotel v kategorii 5*.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace restaurace nabízející speciality jak tradiční tak mezinárodní kuchyně, a & la & carte restaurace, snack bar, lobby bar, 2 venkovní bazény s barem, vnitřní vyhřívaný bazén, 2 dětské bazény, business centrum, internetový koutek, úschovna zavazadel, lázně, posilovna, sauna, jacuzzi, volejbalové hřiště, dětské hřiště, televizní místnost.

Ubytování: K vybavení každého standardního pokoje patří vlastní sociální zařízení s vanou nebo sprchovým koutem, klimatizace, satelitní televize, telefon, wifi, příslušenství k přípravě kávy a čaje, balkón nebo terasa.

Stravování: Stravování je zajištěno formou polopenze.

Pláž: Písečná pláž se nachází přímo u resortu.

Sport a zábava: Vodní sporty na pláží, volejbal, stolní tenis, venkovní bazény jak pro dospělé tak pro děti, v blízkosti hotelu golfové hřiště, bary, restaurace a obchůdky.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 25°C vzduch 28°C vzduch 32°C vzduch 32°C vzduch 29°C vzduch 26°C
voda 21°C voda 23°C voda 26°C voda 26°C voda 24°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*