Porto Elounda De Luxe Resort 5*5*5*5*5*

Poloha: Luxusní hotel Porto Elounda de luxe resort, postavený v typickém krétském stylu, je položený na útesu v krásné zahradě, hned u 150 metrů dlouhé soukromé pláže oceněné prestižní modrou vlajkou. Areál hotelu je velký – 110 000 m2, a je dbáno na každý detail, celý hotel působí velmi příjemným, luxusním dojmem. Centrum vesničky Elounda je vzdáleno cca 2 kilometry od hotelu. Město Agios Nikolaos je vzdáleno 9 kilometrů od hotelu a můžete se tam vypravit třeba místním autobusem, jeho zastávka je hned před hotelem. Ze spousty míst v hotelu se nabízí krásné výhledy na záliv Mirabello. Tento hotel můžeme doporučit i těm nejnáročnějším VIP klientům.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, pět bazénů se slanou vodou, dětské brouzdaliště, sladkovodní bazén kousek od pláže, lehátka a slunečníky jsou u bazénů zdarma, restaurace, bary, kadeřnictví, obchůdky, možnost půjčení auta, konferenční prostory, fitness centrum, luxusní spa centrum Six Senses se saunou, párou, tureckými lázněmi a širokou nabídkou masáží a procedur, vnitřní bazén, dětský klub s animačním týmem, hudební bar, kde se odehrávají hudební večery, bar na pláži, možnost připojení k internetu,

Ubytování: všechny pokoje jsou luxusně a přitom velmi vkusně a pohodlně zařízené. K vybavení každého standardního pokoje patří koupelna s WC, klimatizace, fén, satelitní televize, telefon, možnost připojení k internetu, minibar, trezor a balkon nebo terasa. Na požádání Vám rádi zpracujeme nabídku na ubytování ve vyšších kategoriích pokojů. Jsou zde k dispozici například suity s přímým vstupem do bazénu.

Stravování: Tento zájezd je nabízen ve variantách snídaně a polopenze.

Pláž: Přímo u hotelu se nachází jeho soukromá písečná pláž, oceněná Modrou vlajkou.

Sport a zábava: Pro příznivce aktivněji strávené dovolené je zde devítijamkové golfové hřiště, fitness centrum, tenis, stolní tenis, kulečník, na pláži pestrá nabídka vodních sportů. Využít můžete také některého z námi nabízených fakultativních výletů po zajímavých místech ostrova.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Rychlý kontakt
Odpovíme do 24 hodin

Obvyklé počasí

1. ledna 2. února 3. března 4. dubna 5. května 6. června 7. července 8. srpna 9. září 10. října 11. listopadu 12. prosince
ikona ikona ikona ikona ikona ikona
vzduch 25°C vzduch 28°C vzduch 32°C vzduch 32°C vzduch 29°C vzduch 26°C
voda 21°C voda 23°C voda 26°C voda 26°C voda 24°C voda 23°C

Poptat hotel

,

(nutné pro rezervaci Vašich letenek)
*
*
*